Népdaléneklési verseny

Népdaléneklési verseny

Arany és ezüst minősítéseket szereztek tanulóink

Iskolánk tanulói november 23-án a „Tiszán innen-Dunán túl…” népdaléneklési verseny „Szép Zalában születtem” területi fordulóján vettek részt Zalaegerszegen, a Liszt Ferenc Általános Iskolában. A 2. osztályosok Mandulavirág kisegyüttese (Caglar Mira, Demeter Liána) és a 3. osztályos „Vonyarc” énekegyüttes (Gyulai Emma, Jokesz Abigél, Pintér Panna, Sebők Blanka, Szekeres Petra, Szentgyörgyi Dóra, Törzsök Emília, Vigh Dorottya) arany minősítést szerzett. Szóló kategóriában Szabó-Horváth Bence (4. o.) ezüst, Vészi Anna (4. o.) arany, Gelencsér Lili (7. o.) szintén arany minősítést kapott. Az arany minősítést elért tanulók februárban ismét megmérettetik magukat a következő versenyen.

Felkészítők: Szabóné Kiss Krisztina, Kósáné Szakony Ágnes, Gosztola Barbara, Bujtorné Nagy Judit

Pályázatok